Всі новиниЧоловіча команда БК "Рівне" продовжить боротьбу за чемпіонські медалі

Чоловіча команда БК “Рівне” продовжить боротьбу за чемпіонські медалі

В регулярному чемпіонаті Вищої ліги з баскетболу завершився перший етап, за підсумком якого визначено 8 команд, які продовжать боротьбу за нагороди.

На другому етапі вісім команд сформували дві групи і зіграють у два кола у форматі баблів без врахування очок, зароблених на першому етапі.

  • Група 1: Житомир, Кривбас, Самбір, Львівська Політехніка
  • Група 2: БК “Рівне”, Збірна Сумської області-СумДу, Селф Мейд, Політехнік

Планується, що перші матчі другого етапу в цих групах будуть зіграні 17-19 березня.

По дві кращі команди з квартетів сформують фінальну групу, яка у два кола з урахуванням очок другого етапу в іграх між собою у форматі бабл розіграє 1-4 підсумкові місця.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc