У рамках програми “безбар’єрності” у Рівному, яку ініціювала депутат Рівненської міської ради Олена Хотенко, на частину світлофорів міста зробили “озвучку”.

У рамках програми “безбар’єрності” у Рівному, яку ініціювала депутат Рівненської міської ради Олена Хотенко, на частину світлофорів міста зробили “озвучку”.