Всі новиниБракувало грошей на випивку: на Рівненщині викрили крадія кабелю (ФОТО)

Бракувало грошей на випивку: на Рівненщині викрили крадія кабелю (ФОТО)

30-річний житель Острожця зайшов у одне із господарств, де наразі ніхто не проживає та проник у підсобне приміщення. Там у пакет поклав мідні кабелі та через сад уже повертався назад, проте його через вікно побачив односелець.  І поки останній вийшов на вулицю, зловмисник залишив крадене  та намагався сховатися. Однак на місце прибув поліцейський офіцер Острожецької громади та разом із заявником виявили крадія у дворі. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Слідчі відділення поліції №1 (смт Млинів) Дубенського РВ за фактом замаху на таємне викрадення чужого майна внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 15, частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. З місця події поліцейські вилучили кабелі загальною довжиною орієнтовно 15 метрів.

Відомо, що чоловік і раніше потрапляв у поле зору правоохоронців — наразі на розгляді у суді перебувають матеріали кримінальних проваджень за обвинуваченням його у вчиненні майнових злочинів.

Свій вчинок чоловік пояснює так: крадене хотів продати, бо бракувало грошей на випивку. Втім, заробив натомість житель Острожця лише чергове кримінальне провадження.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc