Всі новиниБільше сотні мешканців Рівненщини пройшли рентгенівське обстеження

Більше сотні мешканців Рівненщини пройшли рентгенівське обстеження

Флюромобіль продовжує їздити у віддалені від обласного центру населені пункти. Минулого тижня фахівці фтизіопульмонологічного медичного центру провели рентгенівське обстеження 119 мешканцям.

Нагадаємо, флюоромобіль фтизіатрична служба області отримала завдяки Міністерству охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, а також Міністерству Європи та закордонних справ Франції та Центру кризових ситуацій та підтримки.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc