Всі новиниБійка перед початком сесії Рівнеради: Гранітний звернувся до поліції (ВІДЕО)

Бійка перед початком сесії Рівнеради: Гранітний звернувся до поліції (ВІДЕО)

Вчора перед початком позачергової сесії Рівнеради, на вулиці Поштовій між 43-річним депутатом міської ради та 42-річним учасником акції сталася сутичка, яка переросла у бійку. Нагадаємо, що колишній народний депутат, наразі депутат Рівнеради Олег Осуховський накинувся з кулаками на Ярослава Гранітного.

Читайте також: Поки “люди в чорному” блокували вхід на сесію, Рівнерада виділила 5 млн теробороні

У пресслужбі Поліції Рівненської області повідомили, що їз відповідною заявою 42-річний рівнянин звернувся до Рівненського районного управління поліції: дізнавачі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

“Результати нападу на мене, бувшого депутата Верховної Ради від “Свободи” О. Осуховського перед сесією Рівненської міської ради. Зламаний замок на куртці і розбитий телефон. Хтось попав на компенсацію”, – йдеться у дописі Ярослава Гранітного у Фейсбуці.

Досудове розслідування триває.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc