Всі новиниАвтопарк поліції Рівненщини поповнився двома бронемашинами

Автопарк поліції Рівненщини поповнився двома бронемашинами

Спеціальну техніку використовуватимуть для навчань, під час негоди, а у разі потреби – для виконання бойових завдань у боротьбі з російським ворогом. Спецпризначенці спільно з рятувальниками із залученням військовослужбовців відремонтували дві бронемашини. Нині вони вже «на ходу».

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Сьогодні під час відеоселекторної наради очільник поліції Рівненщини Олексій Камишанський подякував працівникам ГУ ДСНС в Рівненській області Сергію Вальчевському та Андрію Каписю за активну співпрацю та надання дієвої допомоги у відновленні бронетехніки та підтримування її в бойовому стані.

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті – 0681165009 Viber/ Telegram.

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc