Всі новиниАграрії Рівненщини отримали понад 300 тонн добрив

Аграрії Рівненщини отримали понад 300 тонн добрив

Три сотні аграріїв Рівненщини отримали 308 тонн добрив для осінньої посівної. В області завершили видачу агровиробникам нітроамофоски.

Усі вони попередньо подали заявки в Державному аграрному реєстрі.

Така безкоштовна допомога надана у межах Програми USAID АГРО спільно з СОК «Зерновий».

FB_IMG_1698748326714

«Отримані добрива агровиробники області вже вносять на поля та продовжують роботу під час війни. Загалом на Рівненщині вже засіяно 106 тисяч гектарів, що становить 92 % до прогнозованих площ», – розповіла директорка Департамент агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації Надія Переходько.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc