Всі новини22 вантажні партії генераторів ввезли через Рівненську митницю

22 вантажні партії генераторів ввезли через Рівненську митницю

Імпортери та підприємці, які обслуговуються у Рівненській митниці, вже ввезли на територію України 22 вантажні партії генераторів. 
Загальна сума дизельного та бензинового обладнання становить – 38,4 млн грн.
Як зазначив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, – “Тепер ввозити в Україну генератори, трансформатори, системи резервного живлення, обігрівачі та інші товари, важливі для проходження опалювального сезону можна без сплати імпортного мита та ПДВ.
Сюди ж підпадають комплектуючі для виготовлення енергетичного обладнання, засоби очищення води та засоби супутникового зв’язку до мережі Інтернет (Starlink). Всі ці речі сьогодні стали необхідністю через посилення обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури. Тож дякуємо Кабінету Міністрів України за своєчасне рішення”.
Джерело: Рівненська ОВА
Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc