Всі новини200 балів з НМТ: скільки рівненських випускників здобули такий результат та чи...

200 балів з НМТ: скільки рівненських випускників здобули такий результат та чи отримають вони премії

Випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти отримали інформацію про результати основної сесії національного мультипредметного тесту. Цьогоріч 1637 випускників шкіл Рівненської міської територіальної громади складали тест з трьох предметів.

Подолав позначку у 200 балів з одного чи більше предметів 51 учень.

Відповідно до «Положення про призначення стипендій та премій міського голови обдарованим учням та педагогічним працівникам», здобувачі освіти, які отримали 200 балів з одного чи більше предметів за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, отримають премії в розмірі п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Педагогічні працівники, які підготували таких учнів, отримають премію у розмірі посадового окладу.

Джерело: Рівненська міська рада

 

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc