Регіон РівнеЧоловік помер у лікарні в Рівному: родичі звинувачують медиків у недбалості

Чоловік помер у лікарні в Рівному: родичі звинувачують медиків у недбалості

У медзакладі Рівного помер 47-річний чоловік з Дубенщини. Його дружина вважає, що причиною його смерті стала  недбалість медиків. З відповідною заявою вона звернулася до правоохоронців.

Як вказали у прес-службі ГУНП у Рівненській області, чоловік проходив обстеження у одному із медзакладів Рівного.

Наразі триває вилучення відповідної медичної документації та її подальше вивчення.

Нагадаємо, у лікарні на Рівненщині померли породілля і немовля 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc