Регіон РівнеП'янючий водій у Рівному їхав заднім ходом «на зебрі» (ФОТО)

П’янючий водій у Рівному їхав заднім ходом «на зебрі» (ФОТО)

Їхав на червоне світло світлофора, виконував небезпечні маневри – таке повідомлення отримали інспектори від небайдужого рівнянина. Патрульні одразу ж вирушили на пошуки порушника та виявили його, коли той їхав «на зебрі» заднім ходом.

Як зазначили у прес-службі Патрульної поліції Рівненської області, водій був п’яний.

Огляд на в вміст алкоголю у крові показав 2,48 проміле.

Фото – Патрульна поліція Рівненської області
Фото – Патрульна поліція Рівненської області

33-річний рівнянин отримав постанову, заборону керувати тз. Автомобіль евакуювали на транспортний майданчик.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, як оновити перепустки на час комендантської години на Рівненщині

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc