Спорт Рівненський “Верес” залишається в УПЛ

Рівненський “Верес” залишається в УПЛ

20240602_9871

Рівняни за шаленої підтримки власних вболівальників ще до перерви забили три м’ячі у ворота Епіцентру і переконливо зберегли свою прописку в Українській Прем’єр-лізі!

Верес – Епіцентр – 3:1 (3:0)

другий перехідний матч за місце в Українській Прем’єр-лізі, перша гра – 1:1

02 червня 2024 року, Рівне, стадіон Авангард, 3789 глядачів

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький). Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси) і Олексій Миронов (Полтава). Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш). Делегат УАФ: Степан Понайда (Львів). Асистент делегата: Володимир Гевко (Львів).

Арбітриня VAR: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистентка арбітра VAR: Марина Стрілецька (Суми). Спостерігач арбітражу VAR: Валерій Курганов (Черкаси).

Верес: Когут – Балан (М.Шестаков, 88), Вовченко, Кучеренко, Шевченко, Банада, Кучеров, Дахновський (Морозко, 68), В.Шарай (Шастал, 68), Яго (Годя, 46), Гайдучик (Мрвальєвич, 77). Запасні: Ющишин, Кулик, Курко, Гакман, Жуліо Сезар, Сміян, Кухарук.
в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Епіцентр: Чернобай – Мороз, Григоращук, В.Кристін (Жмуйда, 68), Климець, Ліповуз (Глущук, 73), Миронюк (Алібеков, 54), Беженар (Полюлях, 54), Стень, Бендера (С.Кристін, 46), Кравчук. Запасні: Жмурко, Бушняк, Козловський, Ляшенко, Гірний.
Головний тренер: Сергій Нагорняк.

Голи: Гайдучик (6, 45+5), В.Шарай (45+2) – Стень (89).
Попередження: Яго (23) – Ліповуз (67), Алібеков (80).

Верес жодного разу дотепер не програвав Епіцентру, а у ворота цього суперника у складі рівнян забивали лише двоє: Микола Гайдучик і Владислав Шарай. Сьогодні обидві традиції продовжилися і цього вистачило господарям для переконливої перемоги.

Гостям не допомогла навіть вражаюча група підтримки, яку до Рівного привезли півтора десятка автобусів. Втім, голоси гостей практично потонули у скандуваннях вболівальників червоно-чорних.

Вже на шостій хвилині Верес, який не дуже переконливо провів першу гру, зробив заявку на перемогу. Яго Сікейра біля правого кутового прапорця практично на носовій хустині розібрався з трьома опонентами і навісив на лінію воротарського. Там Микола Гайдучик спершу нав’язав боротьбу Владиславу Морозу, а поті найшвидше зорієнтувався після позиційної помилки суперника і гарматним ударом ледве не порвав сітку воріт за спиною голкіпера – 1:0.

Верес продовжував тиснути і створювати. Втім, без ударів по воротах. Але у середині тайму рівняни ледве не залишилися у меншості. Після фолу з боку суперника Яго Сікейра вже лежачи на газоні, відштовхнув суперника, який упав просто на півзахисника червоно-чорних. Арбітр показав бразильцю жовту картку. І, навіть, прослухав рекомендації від колег з бригади VAR щодо імовірності вилучення. На щастя для господарів, все обійшлося.

Після цього епізоду Епіцентр на деякий час притисли рівнян до їхніх воріт. Іван Бендера навіть міг зрівнювати рахунок. Він метрів з десяти пробивав через себе в падінні після подачі з правого флангу – повз ворота.

Попри старання гостей повернутися у гру – ще до перерви її доля була вирішена. Молодчина Микола Гайдучик знову виграв другий поверх у центрі поля. Першим на м’ячі опинився Владислав Кристін. Втім, він вирішив зіграти на свого голкіпера і зробив це настільки невдало, що Владислав Шарай перехопив м’яча і чітко пробив повз Сергія Чернобая – 2:0.

А ще за дві хвилини гості проковтнули третій. Рівняни впіймали гостей на контратаці. Валерій Кучеров кинув у прорив правим флангом Миколу Гайдучика. Той увійшов у штрафний майданчик, на замасі посадив Владислава Мороза на п’яту точку і пробив повз голкіпера – 3:0!

По перерві обидві команди, вже розуміючи хто зіграє в УПЛ у наступному сезоні, продемонстрували відкритий і авантюрний футбол.

Верес міг доводити рахунок до 7:0, чи 8:0. Дивом не забивали Микола Гайдучик, Владислав Шарай, Віталій Дахновський, Марко Мрвальєвич, Дмитро Шастал.

Втім, натомість, рівняни великодушно дозволили забити супернику м’яч престижу. Свято сухого матчу Богдану Когуту зіпсував Сергій Стень. 3:1.

Верес вперше в історії четвертий рік поспіль гратиме в еліті українського футболу.