СвітКНДР знову запустили кулі з відходами

КНДР знову запустили кулі з відходами

КНДР знову запустила понад 600 брудних куль до Південної Кореї. Всередині цих куль знаходиться сміття: недопалки, папір та навіть людські відходи.

Про це інформує телеграм канал Україна Online.

Нагадаємо, знайдено гранату на одній із вулиць Рівного.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc