УкраїнаУкраїна та росія провели перший з лютого обмін полоненими

Україна та росія провели перший з лютого обмін полоненими

Сьогодні 31 травня з російського полону в Україну, додому повернулося 75 військових та цивільних. Це перший обмін полоненими з лютого місяця.

Про це повідомив керівник ОПУ Андрій Єрмак.

«Це рядові, сержанти та офіцери ЗСУ, НГУ, ДПСУ та цивільні. 19 людей, які потрапили в полон з острову Зміїний, 10 оборонців Маріуполя і з «Азовсталі», українські військові, що потрапили в полон на різних напрямках. Сьогодні вони вдома. Дякую кожному з них за службу, дякую цивільним за віру в Україну», – йдеться в дописі.

IMG_20240531_133246_640

IMG_20240531_133253_089

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc