КриміналВодій «BMW X5» на смерть збив чоловіка на Рівненщині (ФОТО)

Водій «BMW X5» на смерть збив чоловіка на Рівненщині (ФОТО)

Пізно ввечері вчора 30 травня біля села Терентіїв, що на Гощанщині керманич «BMW X5» на смерть збив чоловіка.

Як зазначили у прес-службі ГУНП у Рівненській області, загиблий переходив дорогу у забороненому місці і там було досить темно.

Керманич, що мешкає у Київській області, не був п’яний.

Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

Нагадаємо, 29 травня на Рівненщині сталася моторошна ДТП – врятуватися змогла тільки одна людина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc