Спорт “Верес” U19 зіграв внічию із “Металістом 1925”

“Верес” U19 зіграв внічию із “Металістом 1925”

20240524_7322

Юнацька команда народного клубу Верес не зуміла обіграти Металіст 1925 у заключному поєдинку сезону і фінішувала на одинадцятій підсумковій позиції чемпіонату Української Прем’єр-ліги U19.

Команда Станіслава Упілкова стала найбільш компромісною у лізі – одинадцять нічиїх у тридцяти матчах. Зазначимо, що саме одинадцятими юнаки червоно-чорних фінішували і за підсумком минулого сезону.

Металіст 1925 U19 – Верес U19 – 1:1 (1:0)

чемпіонат Української Прем’єр-ліги U19, 30 тур

24 травня 2024 року, Щасливе, стадіоні Арсенал Арена

Арбітр: Ростислав Підпалий (Київська обл.). Асистенти: Дмитро Башкіров (Донецька обл.), Марія Маринець (Житомир). Четвертий арбітр: Кирило Фурманенко (Харків). Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький).

Металіст 1925 U19: Палій – Ткаченко (Хохлов, 68), Цубін, Сабалаєв, Потапенко, Панченко (Пільганчук, 46), Бондаренко (Чернецький, 68), Король (Костиря, 62), Кондратюк (Збрицький, 87), Устінов, Белицький. Запасні: Гуменюк, Цимбал, Литвин, Засовіцький, Гончаров, Салей, Товт.
Старший тренер: Сергій Карпенко.

Верес U19: Стефанюк – Багрій (Бокій, 46), Протасевич, Савчук, Козубенко, Баран (Фундук, 63), Лепський, Шух (Ільчук, 87), Вороб’як (Дубовик, 46), Шворак (Петров, 56), Годя. Запасні: Кулик, Бібіков, Дзень, Хомишак, Даценко.
Старший тренер: Станіслав Упілков.

Голи: Кондратюк (41) – Фундук (71, з пенальті).
Попередження: Баран (56), Годя (80).

Жодна з команд вже не мала турнірної мотивації у звітному поєдинку. Верес за жодних обставин не міг наздогнати Зорю у топ-десятці. Харків’яни – були недосяжними для Минаю.

Попри територіальну перевагу підопічні Станіслава Упілкова довго не могли забити у ворота суперників. Натомість, харків’яни, які не перемагали у трьох поєдинках поспіль, намагалися завершити чемпіонат на мажорній ноті і боролися попри відсутність турнірної мотивації.

Перед перервою саме господарі відкрили рахунок. Олексій Устінов виконав навісну передачу з лівого флангу, а Денис Кондратюк, не зустрівши опору з боку суперників, влучно пробив головою.

Відігратися червоно-чорні зуміли лише в середині другого тайму. Забіг Рената Дубовика правим краєм і спроба виконати простріл вздовж лицевої лінії завершилася призначенням пенальті. Вадим Хохлов, намагаючись перервати передачу суперника, зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Владислав Фундук чітко реалізував одинадцятиметровий, забивши свій перший м’яч у сезоні – 1:1.

Верес міг вирвати вольову перемогу. Але наприкінці гри Орест Лепський дивом влучив у стійку замість сітки вже порожніх воріт.

Нічия – 1:1. Верес вдруге поспіль фінішує одинадцятим у юнацькому чемпіонаті Української Прем’єр-ліги.