Спорт Лучник з Рівненщини виборов історичну медаль

Лучник з Рівненщини виборов історичну медаль

441483857_934446982025499_7935483879075596903_n

Вперше в історії Рівненщина має медаль чемпіонату Європи з пара стрільби з лука.

Її виборов наш інваспортівець Василь Наумчук. Сьогодні у бронзовому фіналі він переміг Лукаша Чішека з Польщі.

З 18 по 24 травня в італійському Римі проходить чемпіонат Європи з пара стрільби з лука, участь беруть представники 26-ти країн, зокрема й шестеро українців. У складі національної збірної – представники “Інваспорту” Василь Наумчук, Андрій Усач та тренери Олег Авдєнтов і Валентин Хавтура.

У бронзовому фіналі у командних (парних) змаганнях серед чоловіків зі стрільби з класичного лука Василь Наумчук у парі з івано-франківцем Русланом Цимбалюком поступились команді Туреччини та посіли 4 місце.

Андрій Усач в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з класичного лука вибув у першому плей-оф раунді та у підсумку посів 17 місце.