Спорт Жіночий “Верес” поступився “Дніпру-1”

Жіночий “Верес” поступився “Дніпру-1”

20240517_4487

Жіноча команда народного клубу Верес поступилася Дніпру-1 у домашньому матчі дев’ятого туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України. Безвиграшна серія червоно-чорних продовжилася до дев’яти поєдинків поспіль.

Верес – Дніпро-1 – 0:2 (0:2)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Вища ліга, другий етап, 9 тур

17 травня 2024 року, Рівне, стадіон імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла НТБ Верес

Арбітриня: Наталія Мамчур (Рівне). Асистентки: Ірина Рачинська, Марта Писарюк (обоє – Чернівці). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Андрій Петров (Хмельницький).

Верес: Снігур – Котовець (Ювковецька, 90), Надєждіна, Розлуцька, Баліна, Городецька (Мазурець, 90), Забитівська, Ляхович (Деркач, 76), Веремейчук, Нездюр, Боротюк (Сухоряба, 76). Запасні: Луцюк, Навроцька, Руда, Шелест.

Головна тренерка: Олена Руда.

Дніпро-1: Маліборська – Аілінкий, Борисюк (Вакуленко, 46), Пороходніченко, Синько, Логвінова (Жукова, 46), Аслаханова (Балашко, 81), Левицька, Тараканова (Гайдай, 90), Тюхтій, Серемчук (Новосельська, 61). Запасні: Свинаренко, Степанченко.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

Голи: Серемчук (38, 43).

Попередження: Надєждіна (83).

Рівнянки раніше вже двічі поступалися Дніпру-1 у чемпіонаті. 1:2 – вдома і 0:5 – в гостях.

До сьогоднішнього поєдинку суперниці підійшли на різних полюсах турнірної таблиці у підгрупі, де триває боротьба за виживання. Втім, господарі поля довго опиралися більш потужним суперницям.

Дніпрянки, по суті, вирішили долю матчу лише перед перервою, коли двічі з інтервалом у п’ять хвилин забила Вікторія Серемчук.

В епізоді з першим м’ячем результативною стала контратака правим флангом. Аміна Аслаханова втекла від Тетяни Котовець і виконала поперечну передачу у центр. Віта Розлуцька цей простріл перервати не зуміла і Вікторія Серемчук легко вивела гостей вперед.

А згодом все та ж Вікторія Серемчук найшвидше зреагувала після подачі з флангу від Тетяни Левицької і серії рикошетів перед воротами рівнянок, заштовхавши м’яча у ворота з близької відстані – 0:2.

Верес не перемагає дев’ять матчів поспіль і все ще ризикує попрощатися з Вищою лігою.