Спорт “Кардинал-Рівне” завершив сезон в Екстралізі

“Кардинал-Рівне” завершив сезон в Екстралізі

DSC_4893-1170x650

«Кардинал-Рівне» вдруге поступається «Урагану» і програє чвертьфінальну серію плей-офф чемпіонату Екстраліги! На цьому непростий сезон для нас завершено.

«Ураган» – «Кардинал-Рівне» – 5:0 (2:0)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, плей-офф, 1/4 фіналу, друга гра

Рахунок серії – 2:0

10 травня 2024 року, Івано-Франківськ, манеж ІФФКФВ

«Ураган»: Сіріцький – Мих.Грицина, Шотурма, Швед, Фаренюк – Мик.Грицина, Британ, Масевич, Моспан – Ткачук. Запасні: Савенко, Левандівський, Приходько, Жуков.

Головний тренер: Максим Павленко.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 21) – Волянюк, М.Малиновський, Сорокін, Скибчик – Ланко, Басич, Кручок, Волков – Козлюк, А.Малиновський, Горбулько.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Масевич (7), Моспан (18), Мих.Грицина (26), Фаренюк (39, 40).

Після домашньої поразки у першому матчі серії – 2:7 – взяти реванш було дуже непросто. Зрештою, у другому поєдинку рівняни теж програли з різницею у п’ять м’ячів.

Назар Швед перехитрив Владислава Сорокіна, віддавши п‘ятою передачу на хід Мар‘яну Масевичу. Той уникнув підкату Максима Малиновського і метрів з десяти пробив без шансів для голкіпера – 1:0.

Перед самою перервою господарі забили вдруге. Дмитро Дяченко перед собою парирував удар Миколи Грицини з доволі гострого кута, а Станіслав Моспан був першим на добиванні – 2:0.

У другому таймі до крупного рахунок довів Михайло Грицина. Після хорошого розрізного пасу у коридор між Михайлом Волянюком і Дмитром Скибчиком гравець «Урагану» опинився віч-на-віч із Костянтином Рафальським і перекинув голкіпера – 3:0.

У рівнян теж були моменти. В одній з атак Максим Малиновський пробив у стійку вже порожніх воріт.

Натомість, граючи з п‘ятим «Кардинал-Рівне» пропустив ще двічі. З інтервалом у двадцять п‘ять секунд Артем Фаренюк забивав у порожні ворота після неточних передач досвідчених Євгена Ланка і Михайла Волянюка – 5:0.