Спорт Жіночий “Верес” зіграв внічию із “ЕМС-Поділлям”

Жіночий “Верес” зіграв внічию із “ЕМС-Поділлям”

20240428_4404

Жіноча команда народного клубу Верес не зуміла обіграти ЕМС-Поділля у домашньому поєдинку шостого туру другого етапу чемпіонату Вищої ліги і продовжила безпереможну серію до шести матчів поспіль.

Верес – ЕМС-Поділля – 1:1 (0:1)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Вища ліга, другий етап, 6 тур

28 квітня 2024 року, Рівне, стадіон імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла НТБ Верес

Арбітриня: Катерина Руда (Хмельницький). Асистентки: Марина Матковська (Хмельницький), Ірина Рачинська (Чернівці). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Михайло Родіоненко (Київська обл.).

Верес: Луцюк – Баліна (Навроцька, 76), Розлуцька, Надєждіна, Котовець, Городецька, Забитівська, Нездюр, Ляхович (Деркач, 46), Веремейчук, Боротюк (Шелест, 62). Запасні: Снігур, Мазурець, Ювковецька, Руда, Сухоряба.

Головна тренерка: Олена Руда.

ЕМС-Поділля: Чубак – Бордюг, Левчук, Нікітюк, Новак, Боровська, Петросян (Носко, 83), Чурікова, Бондарєва, Марценюк, Смеречинська. Запасні: Барабаш, Темник, Маковійчук, Ізотова, Дармороз, Дерев’янко, Руденко, Філатова, Яськова.

Головний тренер: Олександр Дуднік.

Голи: Нездюр (83) – Чурікова (42).

Попередження: Бондарєва (60).

Рівнянки не вигравали п’ять матчів поспіль, значно відпустивши від себе у турнірній таблиці не лише ЕМС-Поділля, а й Пантер. Тому у боротьбі за виживання кожне очко для червоно-чорних – на вагу золота.

Сьогодні команда Олени Рудої знову пропустила першою. Гості забили перед перервою і це був дуже видовищний гол. Наталія Чурікова на лівому куті штрафного майданчика обігралася із Оленою Марценюк і пробила правою у дальній від себе кут воріт – 0:1!

Рівнянкам вдалося врятувати гру вже на заключних її хвилинах. Тетяна Котовець віддала вертикалюну передачу вперед на Владиславу Нездюр. А та у боротьбі із двома суперницями зуміла проштовхути м’яча повз Анастасію Чубак, яка занадто далеко вийшла з воріт – 1:1.