Спорт “Верес” програв “Руху”

“Верес” програв “Руху”

20240427_7840

Попри виграний у Львові перший тайм, по перерві Верес пропустив у свої ворота тричі і вдруге у сезоні поступився Руху.

Рух – Верес – 3:1 (0:1)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 26 тур

27 квітня 2024 року, Львів, стадіон Арена Львів

Арбітр: Олександр Солов’ян (Київська обл.). Асистенти: Станіслав Марулін (Херсонська обл.) і Сергій Старча (Київська обл.). Четвертий арбітр: Михайло Райда (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу: Юрій Мосейчук (Чернівці). Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці).

Арбітр VAR: Ігор Пасхал (Херсон). Асистент арбітра VAR: Володимир Володін (Херсон). Спостерігач арбітражу VAR: Віктор Швецов (Одеса).

Рух: Ледвій – Слюбик (Слюсар, 85), Сич, Роман, Пастух, Таллес (Притула, 76), Федор (Підгурський, 58), Квасниця (Лях, 85), Плюман (Руніч, 58), Карабін, Холод. Запасні: Герета, Столярчук, Габріель, Теслюк.

Головний тренер: Віталій Пономарьов.

Верес: Когут – Балан, Жуліо Сезар, Кучеренко (Банада, 75), Шевченко (В.Шарай, 68), Курко, Кучеров, Морозко, Дахновський (Шастал, 68), Яго (Годя, 75), Гайдучик (Сміян, 79). Запасні: Ющишин, Вовченко, Мельник, Гакман, Кльоц, Кухарук, М.Шестаков.

в.о.головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Слюбик (48), Таллес (59), Карабін (65) – Слюбик (30, автогол).

Попередження: Таллес (33) – Дахновський (3), Яго (60).

Рівненський Верес дотепер ніколи не обігрував Рух в офіційних матчах. Ще свіжий у пам’яті катастрофічний матч рівнян проти жовто-чорних на власному полі у першій частини сезону, коли Рух переміг – 5:2.

Втім, навесні Верес демонструє доволі сміливий футбол і до ЛЬвова червоно-чорні точно їхали за очками.

На старті гри хороший шанс змарнував Таллес. Після скидки Ярослава Карабіна паралельно лінії штрафного майданчика ніким не прикритий бразилець пробив повз ворота. Рівняни відповіли небезпечним, але також неточним ударом Віталія Дахновського у ближній кут.

Після певної паузи у грі – саме червоно-чорні вийшли вперед у рахунку. Євгеній Морозко виграв боротьбу на чужій половині поля і проштовхнув м’яча на Миколу Гайдучика. Той зробив кілька кроків з правого флангу у центр і пробив! М‘яч, можливо, летів просто в руки Дмитру Ледвію, але після рикошету від Богдана Слюбика змінив траекторію і влетів у верхній кут воріт – 0:1!

Верес виграв перший тайм, запропонувавши супернику сміливий і впевнений футбол. Але другий тайм рівнянам не вдався взагалі. Особливо його старт.

З інтервалом у сімнадцять хвилин Рух забив тричі і фактично закрив гру вже у середині другої половини гри.

На 48-й хвилині Ярослав Карабін виконав простий навіс з правого флангу. Віталій Холод виграв верхову боротьбу на ближній стійці у Дениса Балана і продовжив політ м‘яча. Богдан Когут застиг на лінії воріт і не зіграв на виході, натомість Жуліо Сезар і Олександр Кучеренко, схоже, сподівалися саме на кіпера. А Богдан Слюбик просто підставив ногу – 1:1.

За десять хвилин Євген Шевченко загубив свою позицію і оголив лівий фланг. Туди, вигравши підбір, чомусь вирішив зміщатися з центральної зони Олександр Кучеренко. Центрбек Вереса втритив м’яча. Ярослав Карабін миттєво виконав асист назад у порозню центральну зону, де Таллес ударом з лінії штрафного майданчика ідеальним за виконанням ударом вивів господарів вперед!

На 65-й хвилині Ілля Квасниця віддав передачу на хід Ярославу Карабіну, той спокійно увійшов у штрафний майданчик рівнян, просто на замасі прибрав Жуліо Сезара і пробив у дальній кут – 3:1.

Оперативні заміни Олега Шандрука не спрацювали. Повернутися у гру для рівнян було завданням надскладним. Натомість, Рух міг забити ще. Богдан Когут врятував команду після ударів Євгена Пастуха і Віталія Романа.

У середу, першого травня на Верес у Києві чекає Динамо.