Спорт “Кардинал-Рівне” поступився в першому чвертьфінальному матчі Екстраліги

“Кардинал-Рівне” поступився в першому чвертьфінальному матчі Екстраліги

DSC_4893-1170x650

«Кардинал-Рівне» вперше у сезоні пропускає сім м’ячів і розпочинає чвертьфінальну серію плей-офф з поразки від «Урагана»!

«Кардинал-Рівне» – «Ураган» – 2:7 (2:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, плей-офф, 1/4 фіналу, перша гра

27 квітня 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 30) – Ланко, Басич, Кручок, Волков – Волянюк, М.Малиновський, Сорокін, Скибчик – Козлюк, Парфенюк, А.Малиновський, Горбулько.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

«Ураган»: Сіріцький – Корсун, Шотурма, Швед, Фаренюк – Мик.Грицина, Мих.Грицина, Масевич, Моспан – Приходько, Ткачук, Британ, Жуков. Запасний: Савенко.

Головний тренер: Максим Павленко.

Голи: Волянюк (7, 15) – Фаренюк (2), Дяченко (24, автогол), Мих.Грицина (24, 29), Корсун (26, 31), Моспан (31).

Попередження: Басич (4), Волянюк (12) – Моспан (12).

У Рівному зустрілися восьма та перша команда регулярного чемпіонату. «Ураган» – із найрезультативнішою атакою. І «Кардинал-Рівне», який у регулярці забивав найменше.

Гості швидко вийшли вперед у рахунку, заявивши про влдасні амбіції. Ігор Корсун з лівого краю ніби рукою накинув м’яча на дальню стійку, де Артем Фаренюк практично вніс того у сітку воріт.

Втім, швидкий гол не демотивував рівнян. Вже за чотири хвилини Максим Малиновський виграв підбір у Артема Фаренюка після удару Михайла Волянюка і сейву Олександра Сіріцького. Після успішної боротьби партнера Михайло Волянюк вдруге підхопив м’яча і пробив у куточок воріт – 1:1!

Ще вісім хвилин і «Кардинал-Рівне» красиво впіймав гостей на контратаці два в один. Максим Малиновський прострілив з правого краю, а Михайло Волянюк розстріляв голкіпера – 2:1.

Рівняни продовжили дуже грамотно протистояти супернику і закономірно виграли другий тайм. Але по перерві команда не витримала тиску і з часом посипалася.

Все почалося із нелогічного автоголу. Станіславу Моспану дали пробити з доволі пристойної відстані. М’яч від поперечини воріт зрикошетив у потилицю Дмитру Дяченку і влетів у сітку воріт – 2:2.

«Ураган» впіймав кураж. Вже у наступній атаці Михайло Грицина пробив у поперечину. А ще той же Михайло Грицина ідеально у дотик пробив у дев’ятку після подачі кутового від Мар’яна Масевича. Ці три атаки гостей вмістилися у п’ятдесят секунд.

Потім був м’яч Ігоря Корсуна, який катнув у дальній кут на виконання з-під Едуарда Волкова – 2:4.

А далі, як сказав після гри Євген Ланко, рівняни почали грати кожен у свою гру. Ніхто не зумів заблокувати удар Михайла Грицини у дальній кут. Ігор Корсун розстріляв Костянтина Рафальського після кутового. А Станіслав Моспан вразив порожні ворота, коли рівняни спробували розіграти більшість.

Другий матч серії відбудеться за два тижні в Івано-Франківську.