Регіон РівнеУ Рівному на Пагорбі Слави демонтували фігури радянських солдатів

У Рівному на Пагорбі Слави демонтували фігури радянських солдатів

Сьогодні у Рівному демонтували барельєф і фігури радянських солдатів з постаменту на пагорбі Слави. Цей архітектурно-скульптурний комплекс створили у 1985 році.

Про це повідомляє Суспільне.Рівне.

Він включав 48,5 метровий пілон-обеліск з червоного граніту, 8-метрову скульптурну композицію (солдат, партизан та дівчинка) та 3-метровий горельєф з 18-ти фігур (сюжет із трьох символічних частин: клятва, наступ та визволення).

Нагадаємо, у Рівному з’явився сучасний простір для молоді.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc