Регіон РівнеПідлітки та дошкільнята з Рівненщини озеленюють планету (ФОТО)

Підлітки та дошкільнята з Рівненщини озеленюють планету (ФОТО)

Діти не лише допомагають і підтримують ЗСУ, а й роблять усе, щоб цей світ став кращим. Підлітки та дошкільнята з Рівненщини стали частиною еко-акції до Дня довкілля.

Як зазначили у прес-службі Гощанської селищної ради, школярі 9-10 класів Гощанського академічного ліцею та вихованці дитячого садочку «Малятко» озеленили територію Набережної побачень.

Діти посадили молоденькі сосни, тим самим зробили внесок у збереження планети Земля для майбутніх поколінь.

Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада
Фото – Гощанська селищна рада

Нагадаємо, в одному із парків Рівного висадили найстарішу у світі породу дерев

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc