чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 13 тур

«Сокіл»: Шевченко – Чижик, Хамдамов, Сохорук, Бабак – Абзалов, Гуцуляк, Орган, Токар – Хібовський. Запасні: Кожуховський, Бабенко, Ростківський.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко – Кручок, Басич, Волков, Ланко – М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін – Парфенюк, Козлюк. Запасні: Рафальський, Тютюрай, А.Малиновський.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Токар (5), Бабак (18), Абзалов (38) – Скибчик (17), Волков (39).

Попередження: Чижик (18) – Ланко (18).

Номінальні господарі майданчика, які свої домашні поєдинки продовжують грати у Здолбунові на Рівненщині, швидко вийшли вперед. Олег Гуцуляк запресингував Володимира Кручка перед власними воротами і заробив кутовий. Андрій Хамдамов виконав подачу, а Богдан Токар пробив у ціль – 1:0.

Гості відігралися зусиллями Максима Малиновського. Саме він зберіг м‘яч на правому фланзі і зумів пробити з непростого положення під тиском Костянтина Абзалова. Голкіпер «Сокола» м‘яч відбив, але Дмитро Скибчик був першим на підборі.

Але перед перервою номінальні господарі знову вийшли вперед. Дмитро Скибчик притримав Андрія Хамдамова. Данило Чижик віддав передачу лівіше, а Кирило Бабак ударом з гострого кута знайшов шпарину піж голкіпером і стійкою.

Рахунок не змінювався аж до заключних хвилин матчу. Костянтин Абзалов з метра проштовхнув м‘яча в сітку після подачі кутового з правого флангу – 3:1.

Рівняни відповіли за кілька секунд. Едуард Волков таким же ударом впритул замкнув простріл від Максима Малиновського – 3:2.