Спорт Рівненська дзюдоїстка здобула нагороди на Чемпіонаті Світу

Рівненська дзюдоїстка здобула нагороди на Чемпіонаті Світу

437380836_1474231716521524_3493063189331959272_n
З 10 по 15 квітня 2024 року м. Туркестан (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед осіб з порушеннями слуху.
В складі Національної дефлімпійської збірної команди України з дзюдо брала участь спортсменка з Рівненщини, Заслужений майстер спорту України з дзюдо Шепелюк Катерина.
У даних змаганнях Катерина стала срібною призеркою в індивідуальній програмі серед жінок у ваговій категорії до 63 кг, чемпіонкою у командних змаганнях серед жінок з порушеннями слуху та здобула бронзову нагороду у програмі КАТА у парних змаганнях з дзюдо Катерина Шепелюк (Рівненська)/Владислав Мозирев (Харківська).
Національна дефлімпійська збірна команда України з дзюдо здобула перше місце у загальнокомандному заліку завоювавши 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових нагород.
Шепелюк Катерина, вихованка Рівненського регіонального центру «Інваспорт», тренується під керівництвом Заслуженого тренера України з дзюдо, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Михайла Романкевича.