УкраїнаЧерез обстріл Харківщини без електрики залишилися понад 200 тисяч абонентів

Через обстріл Харківщини без електрики залишилися понад 200 тисяч абонентів

По критичній інфраструктурі Харкова та області цієї ночі росіяни завдали щонайменше 10 ударів. Про це написав у телеграмі начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Як написав в телеграмі заступник керівника офісу президента України Олексій Кулеба, більше 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання, не курсує в місті і метро.

За інформацією у телеграмі керівника поліції Харківської обалсті, регіон армія рф, попередньо, атакувала ракетами С-300.

Загалом, вночі армія РФ атакувала енергетичну інфраструктуру у Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. Про це у Фейсбуці повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Нагадаємо, що вранці у Рівному також пролунав звук вибуху.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc