Регіон РівнеЗ'явилися фото нових мешканців, які оселилися в рівненському зоопарку

З’явилися фото нових мешканців, які оселилися в рівненському зоопарку

У рівненському зоопарку оселилися нові мешканці, які прибули зі звіринцю Миколаєва.

Як зазначили на сторінці рівненського зоопарку у Фейсбуці, новими тваринками, яких у звіринцю ще не було ніколи, є два білоплечих орлана.

Птахи живуть в спеціальному вольєрі. Наразі вони проходять адаптацію на карантині. Триватиме він місяць.

Фото – рівненський зоопарк
Фото – рівненський зоопарк
Фото – рівненський зоопарк

FB_IMG_1712665772177

Фото – рівненський зоопарк

Додамо, що ще одні мешканці зоопарку альпаки відтепер мають імена. Їх назвали «Скай» та «Боб».

Фото – рівненський зоопарк

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, що на вихідних у зоопарку можна було поспостерігати за показовими годівлями тварин.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc