Спорт Завершився легендарний футбольний турнір пам’яті В. Завацького

Завершився легендарний футбольний турнір пам’яті В. Завацького

433927319_753586553553356_4750085567227450974_n

Завершився шістнадцятий турнір пам’яті професора, доктора біологічних наук Віктора Завацького. Протягом двох днів по дві кращих команди із Рівненської та Волинської областей визначали володаря цього трофею.

Сліпий жереб у півфіналах звів між собою представників різних областей. ФК “Маяк” із Рівненщини зійшовся із колективом “Луцьксантехмонтаж №536”. За основний час переможця визначити не вдалося – 2:2. У серії післяматчевих пенальті влучнішими були лучани 4:3.

В іншому півфінальному матчі, колектив із Волині ФК “Тростянець” впевнено здолав ФК “Ізотоп-РАЕС” із Рівненщини. Рахунок того протистояння 5:1.

У неділю, 31 березня ігровий день розпочався із матчу за “бронзові” медалі. Доля нагород була вирішена ще у першому таймі. ФК “Маяк” забив 4 м’ячі до перерви. Другий тайм пройшов без голів, відтак 4:0 і бронзовим призером турніру пам’яті Віктора Завацького став клуб із міста Сарни.

Вперше у рамках турніру зійшлися дві команди із Волинської області. За 15 розіграшів трофею такого ще не траплялося. Були фінали, де брали участь представники обох областей, або виключно команди з Рівненщини.

Матч між ФК “Луцьксантехмонтаж №536” та ФК “Тростянець” можна вважати генеральною репетицією Суперкубка Волинської області, адже у фіналі турніру пам’яті Віктора Завацького зійшлися діючий чемпіон, ФК “ЛСТМ 536”, та володар кубка, ФК “Тростянець”, Волинської області.

ФК “Тростянець” забив першим. Вдало на добиванні зіграв Тимофій Денисюк. Втім ще до перерви гравці луцького клубу зуміли зрівняти. Відновив паритет Владислав Гаврилюк, точно пробивши з-за меж штрафного майданчика.

У другій половині було забито всього один м’яч і він виявився переможним. Гравець, який вийшов зі старту другого тайму дуже вдало зіграв під час кутового і відправив м’яч у сітку. Таким чином центральний оборонець ФК “ЛСТМ №536” Василь Олійник приніс своїй команді довгоочікуваний трофей.

Додамо, що ФК “ЛСТМ №536” вперше у власній історії став переможцем турніру пам’ячі Віктора Завацького.

Цікаво, що саме ФК “ЛСТМ №536” грав в останньому фіналі турніру, який відбувся у 2019 році. Тоді лучани програли “ОДЕКу” із Оржева. Після відновлення турніру волиняни знову у фіналі, втім, на цей раз усе склалося успішніше. Вітаємо.