Спорт “Верес” програв” “Кривбасу”

“Верес” програв” “Кривбасу”

20240330_9958

Рівняни майже годину на рівних протистояли одному із лідерів чемпіонату. А Кривбас зумів переграти червоно-чорних лише після вилучення Марко Мрвальєвича і завдяки автоголу Олександра Кучеренка.

Верес – Кривбас – 0:2 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 22 тур

30 березня 2024 року, Рівне, стадіон Авангард

Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти: Віктор Нижник (Вінниця) і Сергій Старча (Київська обл.). Четвертий арбітр: Михайло Райда (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу: Євген Арановський (Хмельницький). Делегат УАФ: Геннадій Прокопович (Чернігів). Асистент делегата УАФ: Анатолій Свистун (Чернігів).

Арбітр VAR: Олександр Омельченко (Слов’янськ). Асистент арбітра VAR: Тарас Чопілко (Київська обл.). Спостерігач арбітражу VAR: Олександр Войтюк (Запоріжжя).

Верес: Паст – Гакман (Балан, 74), Кучеренко, Вовченко, Сміян, Кухарук (Кльоц, 63), Кучеров, Дахновський (Курко, 74), Шастал (Янаков, 63), Яго (М.Шестаков, 46), Мрвальєвич. Запасні: Когут, Кулик, Мельник, Жуліо Сезар, Шевченко, Годя, Гайдучик.

в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Кривбас: Кліщук – Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Кузик (Морель, 74), Бізімана, Вакулко (Іліч, 46), Задерака (Соса, 46), Микитишин (Луньов, 55), Прінс (Хомченовський, 82). Запасні: Хома, Маханьков, Фонсека, Сантіні, Татарков, Твердохліб, В.Блізніченко.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Голи: Кучеренко (54, автогол), Луньов (88).

Попередження: Кухарук (22), Яго (44), Сміян (57), Кучеренко (87), Вовченко (90+3) – Вакулко (40), Стецьков (45+1),

Вилучення: Мрвальєвич (45+2).

У нинішньому сезоні рівняни вже забрали вдома очки у Шахтаря, Динамо і Полісся. До гри із ще одним лідером чемпіонату, Кривбасом, червоно-чорні також підійшли у хорошому настрої – у минулому турі команда Олега Шандрука в гостях обіграла Чорноморець.

Вже на другій хвилині матчу Верес мав виходити вперед у рахунку. Гості проспали вертикальну передачу Євгена Паста на хід Дмитру Шасталу і той фактично сам на сам із Андрієм Кліщуком виходив, але поспішив з ударом і пробив мимо.

Після цього гості зробили висновки і забрали м’яча під свій контроль. Верес відповідав контрвипадами. В одному з таких Віталій Дахновський у штрафному майданчику криворіжців підхопив невдалу передачу від Максима Сміяна, але пробив неточно.

Біля протилежних воріт Кривбас змарнував супермомент. Денис Кузик виграв другий поверх на куті воротарського майданчика і скинув м‘яча вздовж лінії воріт, де Андрій Понєдєльнік і Юрій Вакулко по черзі не встигли замкнути цю передачу ударом!

Вирішальний у матчі епізод стався вже у компенсований до першого тайму час. Після чергової контратаки рівнян Тимур Стецьков у центрі поля відверто завалив Марко Мрвальєвича, який намагався втекти від опіки. Але падаючи, чорногорський нападник зачепив рукою обличчя суперника.

Арбітр Роман Блавацький виписав попередження Тимуру Стецькову і спершу таку ж жовту картку Марко Мрвальєвичу. Але після перегляду відеоповтору – вилучив чорногорця з поля.

По перерві Кривбас швидко використав чисельну перевагу. І забили гості дуже просто. Дібанго прострілив з лівого флангу, а Олександр Кучеренко на ближній стійці зрізав м’яча у власні ворота.

Вересу довелося сподіватися на стандарти. І шанс відігратися у рівнян був. Ще й який. Михайло Шестаков заробив стандарт на правому фланзі. Денис Янаков виконав штрафний удар з правого флангу, а Василь Курко з шести метрів розстрілював ворота головою – в сантиметрах над поперечкою пішов м‘яч!

Кривбас закрив гру за дві хвилини до її завершення. Соса кинув у прорив вільним лівим флангом Максима Луньова, Євген Паст послизнувся і втратив декілька секунд на виході і гравець команди гостей забивав у вже практично порожні ворота – 0:2.