Спорт Жіночий “Верес” втратив перемогу над “Маріуполем”

Жіночий “Верес” втратив перемогу над “Маріуполем”

20240328_2102

Жіноча команда народного клубу Верес у матчі другого туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України не зуміла переграти Маріуполь. Рівнянки пропустили у власні ворота на першій компенсованій хвилині гри.

Маріуполь – Верес – 1:1 (0:0)

чемпіонат України з футболу серед жінок, Вища ліга, другий етап, 2 тур

28 березня 2024 року, Рівне, стадіон ФА Верес ім. героя України Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла

Арбітриня: Катерина Руда (Хмельницький). Асистентки: Ірина Рачинська, Марта Писарюк (обидві – Чернівці). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Житомир).

Маріуполь: Голик – Крук, Куліченко, Кайдаловська, Якимова (Руденко, 81), Полухіна, Юзва, Тарсукова, Куницька (Кушнір, 25, Кузенкова, 70), Бенедік (Паламарчук, 70), Щербаньова (Ярова, 25).

Головна тренерка: Каріна Кулаковська.

Верес: Луцюк – Надєждіна, Баліна, Шелест, Деркач (Мазурець, 88), Городецька, Розлуцька, Котовець (Сухоряба, 88), Забитівська (Боротюк, 46), Веремейчук, Нездюр. Запасні: Снігур, Ювковецька, Руда, Навроцька.

Головна тренерка: Олена Руда.

Голи: Полухіна (90+1) – Веремейчук (63).

Попередження: Ярова (90+3) – Шелест (48).

Маріуполь – єдина команда Вищої ліги, яка дотепер у чемпіонаті не перемагала. Верес – теж у непростому турнірному становищі. Взимку рівнянки втратили ще трьох лідерів і вже поступилися на старті другого етапу чемпіонату ЕМС-Поділлю.

Формально сьогоднішній поєдинок був для червоно-чорних виїзним. Втім, за домовленістю суперників відбувся він саме у Рівному. Тому і рівнянки небезпідставно сподівалися на успіх.

Старт гри – знову зіпсували росіяни. Команди відіграли лише п’ять хвилин і змушені були переміститися до укриттів на понад годину через оголошення повітряної тривоги.

Після відновлення гри вивести маріупольчанок вперед у рахунку могла Ірина Щербаньова – вона, фактично, не реалізувала вихід сам на сам із МАргаритою Луцюк. У рівнянок зі схожої позиції пробивала Віта Розлуцька – цей удар парирувала Єлизавета Голик.

На старті другого тайму хороший шанс не реалізувала Тетяна Котовець, яка на швидкості відірвалася від суперниць лівим флангом, але не влучила у площину воріт.

Підопічні Олени Рудої грали гостріше і забили. Тетяна Котовець передачею уперед на лівому фланзі знайшла Владиславу Нездюр. Та безперешкодно пробігла до лицевої лінії і віддала поперечну передачу в район одинадцятиметрової позначки під удар Тетяні Веремейчук – 0:1!

Втім, втримати переможний рахунок рівнянки не зуміли. Вже у компенсований до основного час Олеся Мазурець на своїй половині поля невдало вкинула м’яча з аута. Віта Розлуцька виявилася неготовою до таких дій партнерки по команді. Боротьбу за м’яч виграла Аміліна Тарсукова і просто на удачу виконала передачу на лінію воротарського майданчика. Там Катерина Деркач залишила занадто багато простору досвідченій Поліні Полухіній, яка просто розстріляла ворота Вереса – 1:1.