Регіон РівнеНа Рівненщині закінчують опалювальний сезон

На Рівненщині закінчують опалювальний сезон

У двох громадах на Рівненщині завершується опалювальний сезон. Такі рішення прийняли в Дубровицькій та Клесівській ТГ. Повідомили на сайті Рівненської обласної військової адміністрації. 

Завершити опалювальний сезон в Дубровицькій громаді мають 30 березня, у Клесівській – 31 березня.

Також у Крупецькій та Корецькій громадах завершили подачу тепла до закладів освіти.

Читайте також: Коли у Рівному завершиться опалювальний сезон

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc