Спорт Жіноча команда БК “Рівне” двічі перемогла “Динамо”

Жіноча команда БК “Рівне” двічі перемогла “Динамо”

433672122_936497985150711_2846202578775974892_n

22-24 березня відбулися останні матчі регулярного чемпіонату жіночої баскетбольної Суперліги. Наразі вже визначена четвірка команд, які змагатимуться на другому етапі за чемпіонство – діючий чемпіон Франківськ-Прикарпаття, Київ-Баскет, одеський ІнтерХім та БК “Рівне”.

В останньому турі Динамо 22-23 березня приймало рівнянок.

І у першому матчі БК “Рівне” здолав столичне Динамо-УДУ ім. М.П.Драгоманова. Перша половина гри пройшла за переваги столичних баскетболісток, втім рівнянки далеко не відпускали суперниць, а після великої перерви заволоділи ініціативою, вигравши дві останні чверті 51:28.
Динамо-УДУ – БК “Рівне” 60:80 (17:13, 15:16, 10:23, 18:28)
У рівнянок кращими стали лідери Людмила Спиридонова (14 очок, 16 підбирань) та Вікторія Шматова (16 очок).
У повторному матчі в Києві БК “Рівне” обіграв Динамо-УДУ 79:67. В першій половині Динамо частіше вело в рахунку, але третю десятихвилинку виграли гості 31:15, що і визначило долю переможця. У БК “Рівне” найрезультативнішою з 16 очками стала Вікторія Шматова.
Динамо-УДУ – БК “Рівне” 67:79 (18:16, 14:17, 15:31, 20:15)