Спорт “Кардинал-Рівне” виграв першу чвертьфінальну гру Кубка України

“Кардинал-Рівне” виграв першу чвертьфінальну гру Кубка України

391710195_24074972718785463_9108678836954540995_n-1170x650

«Кардинал-Рівне» у дуже непростому поєдинку обігрує «In.IT» і робить перший крок до «Фіналу чотирьох» Кубку України!

«In.IT» – «Кардинал-Рівне» – 3:4 (1:1)

VBET Кубок України з футзалу, 1/4 фіналу, перша гра

09 березня 2024 року, Львів, ПС «Галичина»

«In.IT»: Явний – Багряк, Рябоконь, Константінов, Мурин – Білюк, Корнійчук, Горєлко, Гуль – Стегніцький, Коваль. Запасний: Швець.

Головний тренер: Андрій Федюк.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко – Басич, Волков, Парфенюк, Кручок – М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін. Запасні: Рафальський, Тютюрай.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Гуль (16), Корнійчук (32), Мурин (32) – Парфенюк (4), Сорокін (27, 38), Скибчик (30).

Попередження: Волков (38), М.Малиновський (40).

Рівняни вийшли вперед на четвертій хвилині гри. Дмитро Дяченко підключився до атаки, перетнув центральну лінію і передачею вивів на ударну позицію Любомира Парфенюка, який не залишив шансів голкіперу – 0:1.

«Кардинал-Рівне» продовжував володіти перевагою. В одному з епізодів м‘яч двічі упродовж однієї атаки влучив у поперечину воріт львів‘ян. Спершу після рикошету від Олега Мурина, а потім після добивання Михайла Волянюка.

Але перед сиреною на перерву господарі зуміли відігратися. Дмитро Скибчик лише супроводжував забіг Ростислава Гуля правим флангом і не завадив тому пробити. З доволі гострого кута гравець «айтішників» діагональним ударом влучив у дальній верхній кут – 1:1.

По перерві поперечина воріт врятувала вже команду Євгена Ланка. А згодом гості вдруге вийшли вперед. Дмитро Скибчик виконав аут з лівого флангу із переведенням м‘яча на протилежний, звідти Михайло Волянюк виконав простріл, який ударом в дотик замкнув Владислав Сорокін – 1:2.

Ще за три хвилини Максим Малиновський асистував Дмитру Скибчику. Той наважився на удар і вгадав. Голкіпер «In.IT» Віталій Явний пропустив м‘яч під собою у ближньому куті.

Втім, господарі продовжили битися. Олександр Горєлко втік від опіки і виконав дуже зручний пас під удар Максиму Корнійчуку – 2:3!

На куражі команда Андрія Федюка вже за тридцять секунд забила втретє! Олег Мурин безперешкодно пробіг правим краєм і практично з нульового кута зумів пробити повз Дмитра Дяченка.

За дві хвилини до сирени Владислав Сорокін взяв ініціативу на себе, обіграв один-в-один Владислава Константінова і ідеально пробив у дальній кут – 3:4!

«Кардинал-Рівне» робить перший крок до «Фіналу чотирьох». Попереду гра-відповідь у Рівному.