Спорт Жіноча команда БК “Рівне” вдома здобула дві перемоги

Жіноча команда БК “Рівне” вдома здобула дві перемоги

429681809_918255370308306_5681945299359018860_n

24-25 лютого, у Рівному відбулися перенесені матчі регулярного чемпіонату жіночої баскетбольної Суперліги між БК “Рівне” та Вінницею-Медуніверситет.

У першому матчі рівнянки на власному майданчику здобули перемогу над Вінницею-Медуніверситетом з рахунком 76:59 в матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги. Рівненська команда зі старту заволоділа ініціативою і якщо першу половину матчу гостям з Вінниці вдавалось утримуватись не невеликій дистанції, то в третій чверті рівнянки створили собі двозначну перевагу і не дали супернику її скоротити.
Рівне – Вінниця-Медуніверситет 76:59 (21:13, 22:19, 13:9, 20:18)
Кіба 14 + 8 підбирань, Спиридонова 7 + 11 підбирань, Безкоровайна 15, Кучерьонок 13, Шматова 10 + 7 передач – старт; Павлюк 7 + 7 підбирань, Григорук 5, Процікевич 3, Тинщук 2
і в повторному матчі БК “Рівне” на власному майданчику здобув другу за два дні перемогу над Вінницею-Медуніверситетом з рахунком 81:62.
В першій чверті і на початку другої попереду були баскетболістки Вінниці, але далі господарки заволоділи ініціативою і поступово почали збільшувати перевагу. Рівненська команда краще реалізувала свої можливості, зокрема трьохочкові кидки, виграла підбір і грала і більш командний баскетбол.
У рівнянок одразу четверо гравчинь набрало більше 10 очок, а найрезультативнішою стала Євгенія Безкоровайна з 17 очками та 11 підбираннями. Близька до дабл-даблу була також Вікторія Шматова – 15 очок та 9 передач.
Рівне – Вінниця-Медуніверситет 81:62 (19:21, 19:11, 28:18, 15:12)
Кіба 14, Безкоровайна 17 + 11 підбирань, Кучерьонок 13 + 5 передач, Шматова 14 + 5 підбирань + 9 передач, Павлюк 7 + 11 підбирань – старт; Тинщук 7, Степанюк 4, Спиридонова 2 + 7 підбирань + 5 передач, Григорук 2