Спорт “Кардинал-Рівне” переміг “Рятувальник”

“Кардинал-Рівне” переміг “Рятувальник”

428395669_892018036258564_2635686622878822563_n-1170x650
«Кардинал-Рівне» здобуває вольову перемогу у непростому матчі проти «Рятувальника»!

«Рятувальник» – «Кардинал-Рівне» – 2:3 (2:2)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 21 тур

12 лютого 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Рятувальник»: Нагорний – Курило, Виставной, Гайван, Зеленкевич – Прокопчук, Кончаков, Баранник, Дрога – Козуб, Радченко, Завгородній. Запасний: Сітнер.

Головний тренер: Ігор Салівон.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко – Кручок, Басич, Волков, Ланко – Волянюк, Скибчик, М.Малиновський, Сорокін. Запасні: Рафальський, Козлюк, Парфенюк, Тютюрай, А.Малиновський.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Радченко (12), Баранник (14) – Басич (14, 20), Волков (39).

Попередження: Баранник (40) – Ланко (40).

За домовленістю клубів, номінально виїзний для нашої команди матч відбувся у Рівному. Втім, восени рівняни вже втрачали очки у грі з «Рятувальником» на власному паркеті. Надскладним видався і звітний поєдинок.

Елементарний простріл Олексія Прокопчука з правого флангу вздовж лінії воріт завершився ударом у дотик від Владислава Радченка і це – 1:0 для номінальних господарів.

Ще дві хвилини і втрати Михайла Волянюка завершується швидким контрвипадом Дмитра Баранника і ударом з лівої під опорну ногу Дмитру Дяченку – 2:0!

Це міг би бути нокаут, якби не швидкий м’яч рівнян у відповідь. Тайм-аут, вісім секунд, ідеальна передача Євгена Ланка через увесь майданчик. Олександр Басич першим дотиком прийняв м’яча на груди і, не даючи тому опуститися на паркет, другим дотиком пробив – 2:1!

А за шість секунд до сирени рівняни відігралися. Спрацювала та ж зв’язка. Євген Ланко виконав аут справа, Олександр Басич прийняв м’яча спиною до воріт, під тиском Олега Виставного зумів розвернутися і пробив у ціль – 2:2!

По перерві на майданчику було багато боротьби. Але у вирішальну мить Євген Ланко ризикнув і перейшов на гру з п’ятим. Удар Євгена Ланка парирував Олексій Нагорний. Але Максим Малиновський виграв підбір і віддав передачу практично на лінію воріт, де Едуард Волков виграв боротьбу і цей матч для своєї команди – 2:3!