Спорт БК “Рівне” яскраво переміг “Черкаських мавп”

БК “Рівне” яскраво переміг “Черкаських мавп”

422973925_896968382437005_7677322828233531039_n
Завершилися ігри баблу в Черкасах в рамках  баскетбольної Суперліги Favbet у Черкасах. Чоловічий БК “Рівне” завершив його яскравою перемогою над Мавпами.
Рівняни вдруге в сезоні обіграли Черкаські Мавпи на їх майданчику. БК “Рівне” здобув перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 94:89 в завершальному матчі черкаського баблу Суперліги Favbet. Початок матчу видався доволі результативним, причому на стартових хвилинах соло виконували Сміт у Рівного та Агафонов у Черкаських Мавп – Сміт набрав всі 9 перших очок команди, а Агафонов 7 з 9 при рахунку 9:9.
До першої перерви команди йшли рівно, вдало діючи в атаці 24:21 на користь Мавп після першої чверті. Початок другої чверті для Рівного виявився невдалим – за перші чотири хвилини команда пропустила 12 очок, а заробила лише три після точного дальнього Соловйова.
Черкаські Мавпи заробили собі двозначну перевагу, яку до великої перерви впевнено втримали. При цьому статистично перша половина вийшла рівному – у Черкаських Мавп трішки краще грали на підбираннях (22 проти 15) і значно більше виконали штрафних (13 з 17 проти 2 з 3 у Рівного). Якраз те, що господарі майданчику майже не фолили і принесло їм перевагу. У третій чверті Черкаські Мавпи контролювали ситуацію на майданчику, але все змінила остання хвилина десятихвилинки, коли Артем Водолазський реалізував три поспіль дальніх, в тому числі баззер з центру і на останню перерву команди пішли за переваги Мавп +2 – 64:66. Остання чверть видалась доволі емоційною і нервовою для команд. На майданчику почались каруселі – команди по черзі виходили вперед, але за чотири хвилини до кінця рівнянам вдалось зробити два поспіль перехоплення, завдяки чому команда отримала перевагу +5. Цей момент надихнув БК “Рівне”, і наші гравці видали декілька яскравих хайлайтів та виграли цей матч.
Це дозволило команді піднятись на другу сходинку турнірної таблиці. Черкаські Мавпи залишились четвертими.
БК “Рівне” — Черкаські Мавпи 94:89 (21:24, 17:24, 26:18, 30:23)
Джойнер 18 + 8 передач, Сміт 13 + 5 підбирань, Соловйов 17 + 6 підбирань, Мочалов 11 + 11 підбирань, Водолазський 19 – старт; Шепелев 11, Тимощук 3, Герасимчук 2