БК “Рівне” знову обіграв “Старий Луцьк”

422910306_895595955907581_1774067334043082850_n
Продовжуються ігри баблу в Черкасах врамках  баскетбольної Суперліги Favbet іграми у Черкасах.
Там БК “Рівне” у другому матчі втретє в сезоні обіграв Старий Луцьк.
Рівняни здобули перемогу над Старим Луцьком з рахунком 77:58 в стартовому матчі другого ігрового дня баблу в Черкасах. Лучани не дуже вдало увійшли в матч, зробивши 11 втрат за першу чверть (10 втрат було за наступні три чверті). В другій чверті БК “Рівне” заробив перевагу +14 і далі спокійно втримував суперника на безпечній для себе відстані.
Найрезультативнішим гравцем в матчі став Артем Водолазський з 24 очками, який реалізував 6 з 12 дальніх кидків. Ілайджа Джойнер набрав 17 очок та зробив 8 підбирань.
Для Рівнян це 13 перемога в сезоні – команда залишається в топ-3 турнірної таблиці. БК “Рівне” завершить бабл у Черкасах матчем з Черкаськими Мавпами.
БК “Рівне” — Старий Луцьк 77:58 (18:17, 25:14, 15:11, 19:16)
Джойнер 17 + 8 підбирань + 5 перехоплень, Сміт 4 + 5 підбирань, Соловйов 10 + 7 підбирань, Мочалов 8 + 6 підбирань, Водолазський 24 + 7 підбирань – старт; Шепелев 6, Герасимчук 4, Тимощук 2, Рябой 2