Спорт “Кардинал-Рівне” знову програв “ХІТу”

“Кардинал-Рівне” знову програв “ХІТу”

DSC_0148-1170x650

Рівняни пропускають п’ять м’ячів у другому матчі чемпіонату проти чемпіона і залишаються без Олександра Басича перед грою проти «Урагана».

«Кардинал-Рівне» – «ХІТ» – 0:5 (0:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 16 тур

9 січня 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Кардинал-Рівне»: Бакінський (Рафальський, 37) – Басич, Кравчук, Горпинич, Ланко – Малиновський, Скибчик, Кручок, Волянюк – Сорокін, Парфенюк, Тютюрай. Запасний: Дяченко.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

«ХІТ»: Сухов – Жук, Чернявський, Поночовний, Сірий – Журба, Шеремета, Абакшин, Мельник – Ліфер, Подлюк. Запасні: Кравець, Сметаненко.

Головний тренер: Олег Лук‘яненко.

Голи: Жук (8, з пенальті, 33), Чернявський (23), Журба (24), Абакшин (36).

Попередження: Ланко – Жук.

Вилучення: Басич (8).

На старті другого за два дні поєдинку проти чемпіонів України «Кардинал-Рівне» не реалізував декілька хороших нагод. Роман Горпинич не зумів пробити повз голкіпера, опинившись, практично, сам на сам із Олександром Суховим. Потім останній парирував удар того ж Романа Горпинича вже з лівого флангу.

Гра рівнянам вдавалася до восьмої хвилини. Євген Сірий пробіг лівим краєм, обіграв Євгена Ланка, але не зовсім вдало віддав передачу на вістря. Там, втім, Ілля Бакінський дещо запізнився з грою на виході, дозволивши першим на м’ячі опинитися Євгену Жуку. М’яч опинився знову у ногах Євгена Сірого – удар над голкіпером рівнян вже у порожні ворота, з яких сферу рукою вибив Олександр Басич. Пряма червона картка і пенальті, який впевнено реалізував Євген Жук.

До перерви «Кардинал-Рівне» продовжував чинити опір супернику. А у другому таймі чемпіони все ж схилили шальки терезів на свій бік. Ігор Чернявський в один дотик пробив у самісіньку дев’янку після подачі Володимира Поночовного з кута майданчика – 0:2. Ще пів хвилини і Сергій Журба зумів пробити повз Максима Малиновського і застати зненацька Іллю Бакінського – 0:3.

У середині другого тайму Євген Жук, оформив дубль, зумівши розвернутися і завдати удару, в оточенні трьох суперників. А Данило Абакшин забивав вже у порожні ворота.

0:5 – шоста поразка рівнян у чемпіонаті і до гри з «Ураганом» «Кардинал-Рівне» готується без Олександра Басича.