Всі новини “Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4” розпочав сезон з поразки

“Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4” розпочав сезон з поразки

393802055_654686543473819_7335021850656841082_n-1170x650

У стартовому матчі нового чемпіонату «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4» поступається діючим чемпіонам Першої ліги з футзалу!

«Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4» – «Любарт» – 2:3 (0:1)

чемпіонат України з футзалу, Перша ліга, 1 тур

29 жовтня 2023 року, ДЮСШ #4

«Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4»: К.Рафальський – І.Рафальський, А.Малиновський, Мартиненко, Горбулько – Тютюрай, Кулініч, Парфенюк, Семенюк – Прислупський, Козлюк, Зіньков, Артишевський. Запасні: Лавренчук, Левченко.

Старший тренер: Павло Дармовіс.

«Любарт»: Горнік – Мізюк, Семенко, Матвійчук, Романюк – Кузнєчиков, Шклярук, Запорожець, Сеник.

Головний тренер: Назар Бугайчук.

Голи: Кузнєчиков (23, автогол), Мартиненко (35) – Мізюк (1), Романюк (24), Сеник (31).

Гості вийшли вперед вже на першій хвилині гри завдяки голу Богдана Мізюка.

Рівняни відігралися вже після перерви. Данило Семенюк виконав простріл справа і гравець «Любарта» Владислав Кузнєчиков підправив м‘яча у власні ворота.

Втім, гості дуже швидко знову вийшли вперед. Дмитро Романюк пробив метрів з п‘ятнадцяти, а Костянтин Рафальський зіграв невдало і пропустив м‘яча у ближній кут.

У середині другого тайму Назар Сеник сфолив проти Артема Малиновського. Це порушення не помітили арбітри, а гравець «Любарта» ефектним фінтон обіграв голкіпера і зробив рахунок – 1:3.

Господарі скоротили відставання, коли Любомир Парфенюк і Артем Мартиненко результативно розіграли штрафний удар.