“Кардинал-Рівне” здобув першу перемогу в сезоні

У столиці «Кардинал-Рівне» обіграв дебютанта VBET Екстраліги з футзалу «SkyUp Futsal».

«SkyUp Futsal» – «Кардинал-Рівне» – 1:2 (1:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 5 тур

«SkyUp Futsal»: Негель – Бакум, Морено, Щериця, Тменов – Рибак, Кібиш, Корнєв, Смоловик. Запасні: Бабенко, Саківський, Тищенко,

«Кардинал-Рівне»: Рафальський – Басич, Кручок, Горпинич, Ланко – Скибчик, Малиновський, Кравчук, Сорокін – Волянюк, Бондар. Запасні: Бакінський, Тютюрай.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Морено (19) – Горпинич (5), Ланко (30).

Попередження: Щериця (38) – Бондар (32).

У дуже непростому поєдинку у Києві рівняни зуміли забити швидкий гол. Євген Ланко виконав кутовий справа, Роман Горпинич потужно пробив і м’яч рикошетом від рук Володимира Негеля влетів у сітку! Це перший гол нашої команди у новому сезоні!

Господарі відігралися перед перервою. Роман Бакум виконав аут з правого флангу, бразилень Морено виграв силову боротьбу у Олександра Басича перед воротами, розвернувся і пробив у ціль – 1:1.

У середині другого тайму Володимир Негель врятував команду після удару головою Олександра Басича. Але вже за мить гості все ж вдруге вийшли вперед у рахунку. Кияни дозволили Євгену Ланку практично безперешкодно пройти правим флангом і розстріляти ворота – 1:2.

«Кардинал-Рівне» здобуває першу у сезоні і дуже важливу перемогу.