Всі новини “Кардинал Рівнестандарт” здобув бронзу VBET Екстраліги

“Кардинал Рівнестандарт” здобув бронзу VBET Екстраліги

343814670_245815431337277_573290818049864633_n-1170x650

Неймовірний сезон у виконанні нашої команди! «Кардинал Рівнестандарт» знову обігрує «Енергію» і здобуває бронзові медалі чемпіонату VBET Екстраліги з футзалу.

«Енергія» – «Кардинал Рівнестандарт» – 1:2 (0:2)

VBET Екстраліга, плей-офф, бронзова серія, друга гра
Рахунок у серії – 1:2
28 травня 2023 року, Львів, Боско Арена

«Енергія»: Пітуля (Войтович, 21) – Радевич, Кузь, Марциняк, Квасній – Цілик, Зварич, Малишко, Теряєв – Легендзевич. Запасні: Гураль, Пелех.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Басич, Бондар, Кравчук, Скибчик – Волянюк, Кручок, Ланко, Горпинич. Запасні: Дяченко, Малиновський, Тютюрай.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Кузь (37) – Басич (9, 20).
Попередження: Радевич (36), Кузь (39) – Кручок (7), Ланко (13).

Рівняни практично ідеально тактично провели другий поспіль виїзний матч проти «Енергії». Команда Олександра Бондаря ще до перерви зробила вагому заявку на бронзу. У середині тайму Сергій Кравчук перехопив м’яча на чужій половині майданчика і віддав на порожні ворота під удар Олександру Басичу – 0:1.

А перед самою сиреною Олександр Басич класно перекинув м’яча над Назарієм Войтовичем, реалізувавши вже передачу Олександра Бондаря!

Наприкінці гри Тарас Кузь один гол відквитав. Але саме рівняни заслужено завоювали бронзові нагороди чемпіонату. Вперше у своїй історії!