Всі новини Бойова нічия у матчі юнацьких команд “Вереса” і “Олександрії”

Бойова нічия у матчі юнацьких команд “Вереса” і “Олександрії”

20230523_6484

Верес U19, поступаючись з різницею у два голи, вириває нічию у домашньому поєдинку з Олександрією.

Верес U19 – Олександрія U19 – 2:2 (0:1)

чемпіонат України U19, 28 тур

23 травня 2023 року, Млинів, стадіон Колос, 13:00

Арбітр: Артем Гординський (Вінниця). Асистенти: Ірина Чайка (Львівська обл.), Роман Фредина (Львів). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Юрій Мосейчук Чернівці).

Верес U19: Кулик – Савчук, Бокій, Даценко (Протасевич, 46), Ромасюк, Фундук, Вадовський, Шух, Зайко (Петров, 86), Годя (Волченко, 86), Ковалюк (Лепський, 71).

Старший тренер: Олег Шандрук.

Олександрія U19: Долгий – Чубатий (Капустян, 61), Західний, Гарькавенко, Романенко, Ситников, Ващенко (Черненко, 61), Матюшенко (Кайда, 46), Давиденко (Шаповал, 90), Шостак (Андрейчук, 46), Гунічев.

Старший тренер: Віктор Бицюра.

Голи: Савчук (57), Зайко (72) – Вадовський (4, автогол), Андрейчук (54).

Рівнянам дуже не пощастило на старті домашнього матчу з Олександрією. Вже на четвертій хвилині другий поспіль кутовий у виконанні гостей призвів до взяття воріт. Данило Романенко виконав подачу і м‘яч рикошетом від голови Максима Вадовського, який розташувався на відстані дев‘яти метрів від кутового прапорця, за високою траекторією влетів у дальній кут – 0:1.

На старті другого тайму помилився Владислав Фундук. Він занадто довго шукав варіанти продовження атаки і втратив м‘яча. Після серії рикошетів сфера опинилася в ногах Андрія Андрейчука, який пробив повз Михайла Кулика – 0:2.

Цього разу рівняни швидко забили у відповідь. Святослав Зайко не зумів прицільно пробити після подачі партнера по команді з кута поля. Але першим на підборі був Владислав Фундук, який реабілітувався за попередній епізод, точно навісивши на голову Олександру Савчуку – 1:2!

Згодом господарі зуміли зрівняти рахунок. Результативним знову став кутовий. Дмитро Годя подав справа від кута поля, а набігаючий Святослав Зайко виграв другий поверх і пробив – 2:2.

Бойова нічия у матчі юнацьких команд Вереса і Олександрії.