Всі новини “Верес” здобуває важливу перемогу над “Металістом” 1925

“Верес” здобуває важливу перемогу над “Металістом” 1925

20230514_3245

Рівняни не реалізували величезну кількість моментів і зрештою задовільнилися мінімальною, але дуже важливою перемогою.

Верес – Металіст 1925 – 1:0 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 26 тур

14 травня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард, 14:00

Арбітр: Олександр Солов’ян (Київська обл.). Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпро) і Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.). Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів). Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці).

Верес: Когут – Балан, Курко, Вовченко, Гагун, Кучеров, Кльоц, Блізніченко (В.Шарай, 80), Лебеденко (Дахновський, 80), Г.Пасіч (Вадовський, 90+1), Гайдучик (М.Шестаков, 75). Запасні: Коркодим, Протасевич, Маткобожик, Тишинінов, Шух, С.Шарай, Годя.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Металіст 1925: Мозіль – Жичиков, Є.Ткачук, Безуглий, Рудавський (Курило, 54), Габі, Абдуллаєв (Коваленко, 62), Кравченко (Вачіберадзе, 54), А.Ткачук (Ігор Ногейра, 83), Ременюк, Островський (Чирук, 54). Запасні: І.Потімков, Іванніков, Ю.Потімков, Шершень, Мартинюк, Дмитренко.

Головний тренер: Едмар Галовський.

Гол: Г.Пасіч (49).

Попередження: М.Шестаков (88) – Жичиков (88).

Вилучення: Курило (59).

Поєдинок сусідів у турнірній таблиці обіцяв стати битвою з великою кількістю силової боротьбі. Ці очікування футболісти обох команд підтвердили вже на першій хвилині, коли дійшло до крові. Миколі Гайдучику у боротьбі за верховий м’яч розбили голову. Тож увесь матч нападник провів із бандажем на рані.

Навіть це не завадило Миколі Гайдучику класно пробити головою після навісу від Семена Вовченка з лівого флангу – м’яч просвистів в кількох сантиметрах від стійки воріт.

Знову лише трохи не вистачило влучності рівнянам після виконання штрафного удару – це Дмитро Кльоц пробивав метрів з тридцяти!

Далі були моменти у Миколи Гайдучика, Андрія Блізніченка, Валерія Кучерова, але щоразу господарям не вистачало точності і впевненості.

Гості ж героїчно стояли на – 0:0. І їх план на гру тримався аж до старту другого тайму. Коли Геннадій Пасіч на швидкості обігрався з Олександром Лебеденком і з кута воротарського майданчика пробив повз Олега Мозіля – 1:0! Перший гол півзахисника у сезоні!

Ще за десять хвилин Ігор Курило, який щойно вийшов на заміну, притримав Миколу Гайдучика, коли той виривався на рандеву з воротарем – пряма червона картка.

Залишившись у чисельній меншості, харків’яни взагалі лічені рази долали центр поля. Натомість, Верес міг забивати ще п’ять-шість м’ячів. Якби не катастрофічна реалізація. Андрію Блізніченку і Валерію Кучерову – забракло влучності. А удари Дмитра Кльоца і Романа Гагуна у стрибку героїчно відбив Олег Мозіль.

Ще однією подією матчу став дебют в УПЛ за Верес дев’ятнадцятирічного Максима Вадовського, який замінив Геннадія Пасіча.

1:0 – сьома у чемпіонаті і дуже важлива перемога Вереса!