Всі новини “Кардинал Рівнестандарт” поступився в першому матчі серії плей-офф

“Кардинал Рівнестандарт” поступився в першому матчі серії плей-офф

316408454_513295094151606_4873680202848718627_n-1170x650-1

«Кардинал Рівнестандарт» поступається «Урагану» у першому матчі півфінальної серії плей-офф чемпіонату VBET Екстраліги з футзалу

«Ураган» повів у серії до трьох перемог з рахунком – 1:0. Другий матч серії розпочнеться в Івано-Франківську завтра, 7-го травня, о 13:00.

«Ураган» – «Кардинал Рівнестандарт» – 4:1 (1:0)

VBET Екстраліга, плей-офф, 1/2 фіналу, перша гра
06 травня 2023 року, Івано-Франківськ, манеж ІФФКФВ

«Ураган»: Савенко – Фаренюк, Корсун, Швед, Масевич – Микитюк, Мик.Грицина, Мих.Грицина, Абакшин – Моспан, Шотурма. Запасні: Левандівський, Дичук, Терентьєв.
Головний тренер: Максим Павленко.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський (Дяченко, 35) – Басич, Бондар, Кравчук, Скибчик – Волянюк, Кручок, Ланко, Горпинич – Тютюрай. Запасний: Малиновський.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Абакшин (9), Мих.Грицина (21), Микитюк (23, 27) – Басич (29).
Попередження: Мих.Грицина (15) – Ланко (31).

У стартовому матчі півфінальної серії плей-офф чемпіонату VBET Екстраліги Олександр Бондар вдався до тієї ж тактики, яка тиждень тому принесла рівнянам Кубок Укураїни. «Кардинал Рівнестандарт» намагався насамперед надійно відіграти перед власними воротами і не форсував подій попереду.

Як і в попередніх кубкових матчах рівняни пропустили першими. Михайло Грицина зумів віддати націлену передачу з лівого флангу, а Сергій Кравчук залишив занадто багато оперативного простору Данилу Абакшину – 1:0.

Гостей, втім, це не зламало. «Кардинал Рівнестандарт» продовжив гнути свою лінію і цілком міг відігратися. «Ураган» заключні п’ять хвилин першого тайму відіграв на п’яти фолах. Щоправда, сфолити суперників вшосте підопічні Олександра Бондаря змусимти так і не змогли.

План на гру рівнян зламався на старті другого тайму. Коли скидка Данила Абакшина і невеликий рикошет змусили Іллю Бакінського капітулювати вдруге – тепер після удару Михайла Грицини. І практично одразу Микола Микитюк класно впіймав м’яч на льоту і ніби рукою закинув його точно у верхній кут воріт гостей – 3:0.

Після цього рівняни були змушені більше відкриватися і зрештою пропустили вчетверте. Дальнім ударом дубль оформив Микола Микитюк.

«Кардинал Рівнестандарт» перейшов на гру з п’ятим і один м’яч відіграв. Олександр Басич замкнув точну передачу від граючого тренера рівненського клубу – 4:1.

Сьогодні в Івано-Франківську команди зіграють другий матч серії.