Всі новини “Верес” U19 здобуває третю поспіль перемогу у чемпіонаті

“Верес” U19 здобуває третю поспіль перемогу у чемпіонаті

20230427_6016

Юнацька команда народного клубу Верес, поступаючись по ходу матчу, обігрує Львів і здобуває третю поспіль перемогу у чемпіонаті.

Верес U19 – Львів U19 – 2:1 (2:1)

чемпіонат VBET-ліги U19, 23 тур
27 квітня 2023 року, Рівне, НТБ Верес, 13:00

Арбітр: Євген Горбенко. Асистенти: Дмитро Башкіров, Павло Кравчук. Четвертий арбітр: Максим Фірсов. Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков.

Верес U19: Кулик – Протасевич, Даценко, Савчук, Ромасюк, Фундук (Устимець, 88), Вадовський, Шух, Вороб’як (Волченко, 80), Годя (Петров, 80), Ковалюк (Пилипчук, 71). Запасні: Бібіков, Лепський, Бокій, Дрозд.
Старший тренер: Олег Шандрук.

Львів U19: Шарун – Михавко, Мудрий, Киричок (Вишинський, 63), Климак (Бідзінський, 46), В.Михайлів (Шандра, 83), Ювхимець (Бокало, 46), Кицун (Герич, 63), Р.Михайлів, Мендрук, Довбецький. Запасні: Ріпак, Чабан.
Старший тренер: Роман Гданський.

Голи: Вадовський (35), Протасевич (42) – Довбецький (4).

Попередження: Пилипчук (77), Савчук (84) – Климак (45), В.Михайлів (70), Бокало (75).

Рівняни у звітному поєдинку пропустили дуже швидкий гол. Денис Довбецький, незважаючи на серйозний спротив, зумів прорватися з лівого флангу до штрафного майданчика господарів і невідпорно пробити у ближній кут. Цей постріл став дещо несподіваним для Михайла Кулика.

Втім, цієї весни команда Олега Шандрука вже не раз демонструвала характер. І ще до перерви рівняни відповіли двома м‘ячами.

У середині тайму Максим Вадовський отримав передачу від Дмитра Годі, по черзі обіграв одразу трьох суперників і пробив повз воротаря – 1:1!

А перед самою перервою Михайло Протасевич уникнув офсайду і в ближньому бою переграв голкіпера львів‘ян після ідеальної передачі за спини захисникам від Владислава Фундука – 2:1.

Ця перемога стала для рівнян третьою поспіль у чемпіонаті і вже шостою у весняній частині сезону!