Жіноча команда народного клубу Верес здобуває нічию у поєдинку з Дніпром-1.

Верес – Дніпро-1 – 1:1 (1:0)

чемпіонат України з футболу серед жінок, 16 тур

14 квітня 2023 року, Дніпро, НТБ Дніпро-1, 12:00

Арбітриня: К.Усова (Київська обл.). Асистентки: А.Капкан (Бердичів), М.Маринець (Житомир). Четвертий арбітр: Р.Дубина (Дніпро). Спостерігач арбітражу: С.Боклажко (Полтава).

Верес: Луцюк – Скоцик, Розлуцька, Навроцька, Котовець, Низова (Ляхович, 90+2), Войт, Веремейчук, Мущенська, Нездюр (Шелест, 90), Корнацька (Сухоряба, 52).

Головна тренерка: Олена Руда.

Дніпро-1: Рябовіл – Кумеда, Аслаханова, Пороходніченко (Мустафаєва, 60), Тараканова, Куніна, Бєлік, Немець, Кузьмин (Пшенична, 78), Іванова, Серемчук.

Головна тренерка: Олена Кудзієва.

Голи: Розлуцька (38, з пенальті) – Серемчук (61).

Попередження: Скоцик (43) – Іванова (26), Тараканова (65).

Поєдинок першого кола чемпіонату між цими командами, який згідно з календарем був домашнім для дніпрянок – відбувся на стадіоні Колос у Костополі. Тому сьогоднішній, номінально домашній поєдинок, рівнянки провели у Дніпрі.

Червоно-чорні вийшли вперед у рахунку наприкінці першого тайму. Віта Розлуцька реалізувала пенальті за фол суперниць проти Наталії Корнацької.

А в другому таймі дніпрянки відігралися. Марина Навроцька програла забіг на швидкість Віті Серемчук, яка впевнено переграла голкіперку Вереса – 1:1.

Це перша для підопічних Олени Рудої нічия у чемпіонаті.