Всі новини «Кардинал Рівнестандарт» впевнено обігрує «In.IT»

«Кардинал Рівнестандарт» впевнено обігрує «In.IT»

314492942_3385922711626111_3002853955839259876_n-1170x650-1

«Кардинал Рівнестандарт» впевнено обігрує «In.IT» у першому матчі 1/8 розіграшу Кубку України і робить непоганий запас міцності перед повторною грою!

«In.IT» – «Кардинал Рівнестандарт» – 1:5 (1:4)

VBET Кубок України, 1/8 фіналу, перша гра
06 квітня 2023 року, Львів, Боско Арена

«In.IT»: Кардаш (Кітор, 21) – Білюк, Стегніцький, Федюк, Мурин – Константінов, Гриник, Абрамчук, Коваль – Багряк. Запасні: Лейб’юк, Задорожний.
Головний тренер: Андрій Федюк.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Малиновський, Басич, Кравчук, Бондар – Ланко, Волянюк, Кручок, Горпинич. Запасні: Дяченко, Скибчик, Тютюрай
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Білюк (13) – Кравчук (5), Горпинич (11), Кручок (14), Малиновський (20), Басич (27).

Завдання рівнянам у цьому поєдинку значно спростив швидкий гол. Сергій Кравчук по-хокейному підставив ногу під м’яч після прострільної передачі Олександра Бондаря. З цим ударом Володимир Кардаш впорався. Але першим на підборі знову був Сергій Кравчук, який з другої спроби добив м’яча у сітку.

Ще за шість хвилин гості використали стандарт. Євген Ланко виконав кутовий справа, а Роман Горпинич в один дотик переправив м’яча у ближній кут – 0:2.

“Айтішники” відіграли один гол також після стандарту. Граючий тренер команди Андрій Федюк хитрим пасом знайшов вільного від опіки Богдана Білюка, який не залишив шансів Іллі Бакінському.

Втім, «Кардинал Рівнестандарт» одразу відновив статус-кво. Рівняни організували блискавичний контрвипад і Володимир Кручок у падінні на дальній стійці замкнув діагональну передачу Романа Горпинича.

А перед самою перервою четвертий м’яч у ворота господарів забив Максим Малиновський. Він виграв забіг у Сергія Коваля і з-під суперника пробив у ближній кут. Володимир Кардаш до такого удару виявився неготовим – 1:4.

У середині другого тайму Олександр Басич реалізував передачу Сергія Кравчука – 1:5.

Вже завтра рівняни зіграють пропущений матч чемпіонату проти «Сокола».