Всі новини «Кардинал Рівнестандарт» переміг «Черкасиобленерго»

«Кардинал Рівнестандарт» переміг «Черкасиобленерго»

337400447_172325991907226_2939585195791406303_n-1170x650-1

Навіть без Дмитра Дяченка, Максима Малиновського, Дмитра Скибчика і Вадима Тютюрая, які сьогодні грають за збірну U19 рівняни впевнено перемагають «Черкасиобленерго» у календарному матчі чемпіонату VBET Екстраліги.

«Кардинал Рівнестандарт» – «Черкасиобленерго» – 3:0 (1:0)

VBET ліга, четвертий етап, 4 тур
25 березня 2023 року, Рівне, ДЮСШ #4

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Басич, Горпинич, Кравчук, Бондар – Волянюк, Кручок, Ланко, Коломис, – Піддубний, Кулініч, Семенюк.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«Черкасиобленерго»: Гайдай – Ткаченко, Чижик, Кошелюк, Поплєвічев – Сторчоус, Петришин, Раковський, Скоров – Дєдов, Вініченко. Запасні: Іщенко, Коваленко.
Головний тренер: Сергій Гупаленко.

Голи: Кравчук (1), Бондар (19), Волянюк (33).

На 18-й хвилині Поплєвічев не реалізував дабл-пенальті (стійка).

У календарному матчі чемпіонату проти «Черкасиобленерго» рівняни не могли розраховувати одразу на декількох гравців – Дмитро Дяченко, Вадим Тютюрай, Дмитро Скибчик і Максим Малиновський беруть участь у поєдинках основного раунду Євро-2023 у складі збірної U19.
На «Кардинал Рівнестандарт» очікував потенційно дуже непростий матч. Втім, допоміг господарям швидкий гол. Вже на 29-й секунді поєдинку Олександр Басич виконав аут зліва, а Олександр Бондар класним діагональним пасом знайшов на дальній стійці Сергія Кравчука – 1:0!
Упродовж наступних декількох хвилин рівняни мали достатньо моментів, аби закривати гру. Але Олександр Басич, двічі Роман Горпинич і Михайло Волянюк не реалізували прекрасні нагоди і подарували шанс супернику.
Наприкінці першого тайму господарі назбирали шість фолів. Дабл-пенальті пробивати у складі черкащан пішов Віталій Поплєвічев, але пробив у стійку!
 «Кардинал Рівнестандарт» одразу відповів другим голом. Олександр Басич знову виконав аут, цього разу справа, а Олександр Бондар неймовірним ударом майже від лицевої лінії пробив точно у дальній верхній кут – 2:0!
Крапку у матчі після перерви поставив дует Роман Горпинич – Михайло Волянюк. Перший класно віддав на хід партнеру, а другий реалізував вихід віч-на-віч із воротарем – 3:0.