Всі новини Рівненський “Верес” поступився “Карпатам” у спарингу

Рівненський “Верес” поступився “Карпатам” у спарингу

20230325_7442

Рівненський Верес у доволі експериментальному складі поступився у товариському благодійному матчі львівським Карпатам. У складі червоно-чорних сьогодні дебютували одразу троє гравців команди U19: Андрій Вільховий, Максим Вадовський та Михайло Протасевич.

Верес – Карпати – 0:3 (0:1)

товариський матч

25 березня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард

Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк). Асистенти: Михайло Юхименко (Луцьк, Владислав Дрикін (Рівне). Четвертий арбітр: Дмитро Шекель (Рівне).

Верес: Ющишин (Коркодим, 46) – Гагун, Хондак (Курко, 46), Вовченко (Савчук, 80), В.Шарай, Кльоц (Лебеденко, 46), Шух (Тишинінов, 46), Блізніченко (Вільховий, 80), С.Шарай (Дахновський, 46), Вадовський (Протасевич, 59), Шестаков (Гайдучик, 46).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Карпати: Ілющенков – Болденков (Махнєв, 82), Дуць, Саків, Галенков, Рябов (Лень, 70), Бобко (Шах, 74), Чачуа, Тлумак (Горбунов, 58), Тарануха (Кожанов, 30), Хобленко (І.Когут, 46).

Головний тренер: Андрій Тлумак.

Голи: Тлумак (24), Лебеденко (49, автогол), Дуць (78).

Попередження: Блізніченко (40), Вовченко (48), Гайдучик (89) – Тлумак (46), Ілющенков (88), Чачуа (90+3).

Під акомпонемент рясного дощу рівняни на Авангарді поступилися першоліговим львівським Карпатам. Червоно-чорні більше володіли м’ячем, намагалися створювати моменти. Але саме гості більш якісно їх реалізовували.

У середині першого тайму Вадим Ющишин виграв дуель в Олексія Хобленка, який викочувався на побачення із кіпером Вереса. Втім, Капати швидко виконали аут справа, Роман Гагун виявився не готовим перервати верхову передачу справа, м’яч опустився за комірець нашому захиснику і прямісінько на ногу Юрію Тлумаку – 0:1.

У рівнян був хороший шанс відігратися. Дмитро Шух класно розібрався у ситуації і на тарілочці виклав м’яч під удар Михайлу Шестакову. Але той з чотирьох метрів пробив повз ворота.

На старті другого тайму гості забили вдруге. Денис Кожанов виконав штрафний справа, а Олександр Лебеденко на ближній стійці у боротьбі з суперником зрізав м’яча у власні ворота – 0:2.

Крапку у матчі поставив Ігор Дуць. Скориставшись помилкою Арсенія Коркодима у грі на виході він спокійно розстріляв ворота рівнян головою після подачі справа з кута поля – 0:3.

Вже 1-го квітня Верес зіграє черговий матч чемпіонату VBET ліги. Суперником рівнян стане Кривбас.